Taşındık: avatarfanturkiye.my-goo.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Taşındık: avatarfanturkiye.my-goo.com

Taşındık! Yeni adresimiz: avatarfanturkiye.my-goo.com

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

bu resim hakkında neler düşünüyorsunuz?

4 posters
YazarMesaj
prenses azula
MODERATOR
MODERATOR
prenses azula

Mesaj Alanı : Ateş Yüce Element...
Ruh Hali : bu resim hakkında neler düşünüyorsunuz? Deli10
Yarışma Puanları :
bu resim hakkında neler düşünüyorsunuz? Left_bar_bleue1 / 1001 / 100bu resim hakkında neler düşünüyorsunuz? Right_bar_bleue

Başarı Puanı :
bu resim hakkında neler düşünüyorsunuz? Left_bar_bleue1 / 1001 / 100bu resim hakkında neler düşünüyorsunuz? Right_bar_bleue

Topladığı Puanlar : 14

bu resim hakkında neler düşünüyorsunuz? Empty
MesajKonu: bu resim hakkında neler düşünüyorsunuz?   bu resim hakkında neler düşünüyorsunuz? Icon_minitimeC.tesi Ekim 11, 2008 2:08 pm

bu resim hakkında neler düşünüyorsunuz? Atessutopraktahtamasterha6 bu resmi gördüm ve şok oldum sizin düşünceleriniz neler?
Azula
MODERATOR
MODERATOR
Azula

Mesaj Alanı : <center><font color=\"Green\"><marquee direction=\"Up\" style=\"background:White\">1000'lere Ulaştım Waaaoww </marquee></font></center>
Ruh Hali : bu resim hakkında neler düşünüyorsunuz? Melek10
Yarışma Puanları :
bu resim hakkında neler düşünüyorsunuz? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100bu resim hakkında neler düşünüyorsunuz? Right_bar_bleue

Başarı Puanı :
bu resim hakkında neler düşünüyorsunuz? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100bu resim hakkında neler düşünüyorsunuz? Right_bar_bleue

Topladığı Puanlar : 13

MesajKonu: Geri: bu resim hakkında neler düşünüyorsunuz?   bu resim hakkında neler düşünüyorsunuz? Icon_minitimeC.tesi Ekim 11, 2008 2:10 pm

ben onu görmüştüm bi aralar avatarıma koymuştum çok komik Smile
http://www.avatardostarim.eniyiforum.net
Chaos_Wind
ÜYE
ÜYE

Ruh Hali : bu resim hakkında neler düşünüyorsunuz? Secilm10
Yarışma Puanları :

Başarı Puanı :

Topladığı Puanlar : 9

MesajKonu: Geri: bu resim hakkında neler düşünüyorsunuz?   bu resim hakkında neler düşünüyorsunuz? Icon_minitimeCuma Ekim 17, 2008 5:44 pm

son tahta bukucu Very Happy Very Happy bende onu gormustum onceden Very Happy
Admin
ADMİN
ADMİN
Admin

Mesaj Alanı :
Herşey yalan ,herkes sahtekar. Giden gitti ,kalan hep bin pişman ...

Yarışma Puanları :
bu resim hakkında neler düşünüyorsunuz? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100bu resim hakkında neler düşünüyorsunuz? Right_bar_bleue

Başarı Puanı :
bu resim hakkında neler düşünüyorsunuz? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100bu resim hakkında neler düşünüyorsunuz? Right_bar_bleue

Topladığı Puanlar : 15

MesajKonu: Geri: bu resim hakkında neler düşünüyorsunuz?   bu resim hakkında neler düşünüyorsunuz? Icon_minitimeCuma Ekim 17, 2008 5:53 pm

Ben görmemiştim ama filmini izledim. İnsanlar böyle benzetmeler yapıyolar.
Mesela bize geçen sene ;ateş, hava, tahta, tükrük die bağırıp dalga geçiyolardı. Biz derken annayla bn demek istedim. yani normal bunlar. Aslında normal ve komik Very Happy
http://avatarfan.blogcu.com

bu resim hakkında neler düşünüyorsunuz?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-