Taşındık: avatarfanturkiye.forumotion.com

Taşındık! Yeni adresimiz: avatarfanturkiye.forumotion.com
 
AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  TakvimTakvim  SSSSSS  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 
 

 su kabilesindeki krakterler

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
ozmo007
ÜYE
ÜYE
ozmo007

Mesaj Sayısı : 147
Yaş : 26
Nerden : Roku'nun Adası
Mesaj Alanı : ¶¶¶ ~~^ ^~~ ¶¶¶
avatarfanturkiye.forumotion.com

Ruh Hali :
Yarışma Puanları :
0 / 1000 / 100

Başarı Puanı :
0 / 1000 / 100

Topladığı Puanlar : 312
Kayıt tarihi : 19/05/09

MesajKonu: su kabilesindeki krakterler   C.tesi Mayıs 23, 2009 5:50 pm

Katara

Bir Waterbender olan Katara, doğmuştu, onun ağabeyi Sokka gibi, güney su kabilesinde, ve onun büyükannesi Kanna tarafından kaldırdı. Katara, onun kabilesinde son Waterbenderdi, ve normal genç bir yaşamı götürdü, o, keşfedinceye kadar bir hava göçebesi, buzun bir bloğunda dondurulan Aang'ı adlandırdı. Onun, onun, herhangi birisi Hint Tanrısı'ndan başka olmadığını bulduğu zaman, yüz yıl boyunca kaybetti, o, onun, savaş-yırtılan dünyayı kurtaracak olan biri olduğu umutlu olur. Katara ve onun erkek kardeşi, Aang'la yolculuk yapması için onların kabilesini geride bırakır, ateş ulusunun harabiyetine bir duruşu sonunda koymak için ona yardım etmek.
Due

Hak, dünya krallığında sisli bataklık kabilesinden bir Waterbender'dir. O, buna rağmen onun arkadaşlarıyla bataklıkta yaşar, ve Huu, onların kabilesinin kalanına ek olarak.
Hak, özel olarak zeki olmakta gözükmez, ve o, onun genellikle, onun için düşünceden en çok buna rağmen yapmaya izin verdiğinde gözükür. O, aile bağları ve ilişkilere derince değer biçmek görünür; O, "Akraba" olması için kendi ve Katara'yı düşünür çünkü onlar, hem waterbenderstir, hem de hatta onun catgatorunun, ailenin bir üyesi zayıfladığı çağrılar. Genelde, o, yavaş-zekalıdır, ama çok arkadaşça, ve onun arkadaşları ve ailesiyle yan yana onları mutlu ve kuyu-beslenen tutmak için sert çalışır.

Hama

Hama, güney su kabilesinde doğmuş olan bir Waterbender'dir. O, onların kampanyasında ateş ulusu tarafından güney su kabilesini zayıflatmak için yakalandı, ama sonunda yeni bir Waterbending tekniğinin kullanımı boyunca kurtuldu, Bloodbending. Hama, ateş ulusu ve onun insanlarına karşı özellikle derin bir kini tutar, tam intikama denemek, her ne zaman mümkünse.


Huu

Huu, sisli bataklık kabilesinden bir Waterbending ustasıdır, dünya krallığında saptadı. Huu, bitkiler ve asmaların içinde suyu eğebilir.
Huu, bataklığın koruyucusu olarak görev yapar, ve ona zarar vermeyi isteyecek olan herhangi birisinden onu korur. O, aydınlatmaya uzandı, bataklığın ortasında büyük yasaklama koru ağacının altında oturmak olurken. Açıkça kabilenin en akıllı üyesi, Huu, bütün geçim şeylerinin, birbirlerine bağlandığına inanır. Bataklığa öyle bağlı olmuş olmak, Huu, bütünüyle onun, mal olduğunu koruması için onu onun vazifesine yaptı, onun, usta göründüğü bir vazife, ona dolaşmak olan insanlardan iz bırakmak.Kinto

Kinto, Waterbender'dir, başlangıçta kuzey su kabilesinden, bazen yabancılaşma derecesinde onun arkadaşlarında numaraları oynayan bir dünya yolcusu ve kronik pratik bir şakacı kimsedir. Kinto, büyük bir showoff olmak için bilinir. Asla uzun için yerleştirmezken, onun hırsı, tüm dünyayı görmektir.
Oyunda, Kinto, bir karanlık karakteri düşünülür, ve acı veren veya zalim Waterbending tekniklerini kullanmak için bilinir, buzun hançerleri gibi, veya birinin midesinde suyu idare etmek. Onun resimlerinin birçoğu, bir gösteren Aang'ın, su, başka bir gösteren Kinto denemesinin bir topunda çete biniciliğinin tepesinde bir büyük dalgaya Kinto ve Sokka mücadele etmesiyle Appa ve birini sebep olmak için tuzağa düşürdüğü gibi (Ve anlaşılan zafer kazanırken Kinto) Aang ve onun çetesine bir düşman olmak olarak ona gösterir.Pakku
Pakku, Waterbending ustası ve kuzey kutbunun kuzey su kabilesinin öğretmenidir. O, imkan dahilinde en dünyada güçlü-Hint Tanrı olmayanı waterbenderdir. Onun sanatının hakkında kuruca müstehzi, ve çok ciddi, o, onun öğrencilerine hiçbir kırığı vermez.
Aynı şekilde inatla onun kültürünün gümrüğünde koy, o sadece, erkek kabile üyelerine Waterbending'e öğretti; Yine de, onun yolları geçenlerde, onun Katara öğretisiyle değiştirdi.Roku's Waterbending Teacher

Büyük kısım, Roku'nun Waterbending öğretmeninin hakkında bilinmez, hatta onun ismi değil. O, Roku'nun, bir genç olduğu zaman kuzey su kabilesinin bir vatandaşıydı. O, onun, öğenin üzerinde büyük idareyi gösterdiği gibi çok usta ve güçlü bir Waterbender'in olduğu muhtemeldi, ve Hint Tanrısı'na öğretmenin şerefi verildi. Başta Roku, Waterbending'i öğrenmekle zorlukları geçirdi, ateşin karşı öğesi olduğu gibi. Henüz sonra Roku'nun, Waterbending'e hakim olduğu ve bir düelloda onun öğretmenini yendiği birkaç yıl. Dev bir dalgayı yaratmak, Waterbender, şehir merkezinde bir binaya karşı yıkandı. Muhtemel Roku'dur, ve onun öğretmeni, iyi arkadaşlar kaldı, Roku, dünya krallığına Earthbending'e hakim olmak için seyahat ettikten sonraSangok

Öğrenci Sangok, uygunsuz bir genç ve ana Pakku'nun Waterbending öğrencilerinin biridir. O, sınıfta en iyi Waterbender değildir çünkü o çoğunlukla, hayal kurmak için yakalanır, onun, buz bilyelerini oynamaktan olduğunu dilemek. Katara ve Sangok, yukarıya denk olmuş olur, bir pratik düellosu olduğu için. Düellonun başlangıcında onun ifadesi ile yargılamak, Sangkok açıkça, Katara'nın yeteneğinden korkar. Katara kolayca, onların muharebesinde onu yener. Ana Pakku sonra, "Birkaç yılda, sen, bir deniz-süngerle yeteri kadar kavga etmesi için Waterbending'e hakim olmuş olacaksın" yorum yapar.Tho
Onun arkadaş hakkı ve Huu'yla dünya krallığının sisli bataklık kabilesinde yaşamların olmasına rağmen, onların kabilesinin kalanına ek olarak.
Bataklıkta yaşamayı seven basit bir adam buna rağmen midir. O, onun kabilesinin daha akıllı üyelerinin biri olmakta gözükür, ve genellikle bir söyleme hakkı ve diğerleri ne yapılacak olduğudur. Uygun beğen, o, onun kabilesine bakar, ve ne herkes için en iyi olduğunu ister. Konuksever bir kişi buna rağmen midir, ve yemek için birkaç ziyaretçiye üzerinde mutlu sahip olmaktan daha çoktur.Yue

Prenses Yue, baş Arnook'un on altı-yaşında kızıydı, kuzey kutbunun kuzey su kabilesinin yöneticisi. O, dizi esnasında Sokka'nın sevgi ilgilerinin biridir.Yue, bilinmeyen bir hastalıkla doğmuştu, tamamen ciddi olduğu gösterilmesine rağmen. Onun ebeveynleri, onun, ölecek olduğundan korktu. Onun halinin, kritik olduğu gibi, ve kabilenin iyileştiren kimseleri, onu tedavi etmekte başarısız oldu, Arnook, umutsuzlukta ay ruhuna dua etti, ve kabilenin ruh vahasında onu yerleştirdi. Onun kendi yaşam kuvvetinin, o hariç parçasıyla onun olduğu yetenekli ay ruhu, ve bir yan-etki olarak onun saç beyazını döndürmek. Böylece, onun ebeveynleri, onun Yuesini adlandırdı, aydan sonra.

Yugoda

Yugoda, kuzey su kabilesinin dişi bir Waterbenderi'dir. O, onun şehrinin genç kadınlarına maksatları iyileştirmek için onların Waterbending becerilerini kullanmanın nasıl olduğunu bilgi verir.İçeride "Waterbending ustası", Katara'nın, Waterbending dersleri inkar edildiği zaman, o, Yugoda'nın iyileştiren derslerine gitmek için söylendi.
İyileştiren sınıftan sonra, Katara, kendisiyle evli onun, oluyor olduğu , onun söz kesme gerdanlığını fark eden ve ona soran Yugoda'ya teşekkür etti. Katara, onun, evlilik için hazır olmadığını açıklar, ve gerdanlığın, büyükannesininkinin olduğu onun olduğu, aşağı onun annesine geçilen, ve sonra o. Yugoda, oymacılığı tanır, ve onun, Kanna'nın yaşlı bir arkadaşı olduğu Katara'ya gösterir. Yugoda hem de, Katara'nın büyükannesinin, kuzey kabilede doğmuş olduğu ve genç bir Waterbender'e işe alındığını dedi, ama esrarengizce hoşça kal demeden bıraktı.

bu konular kesinlikle alıntı falan değildir bunu konuyu kendim çevirdiğimden biraz anlaması zor olabailir SAYGILARIMLA
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör http://s3.katsuro.net/woo.php?id=1507
ozmo007
ÜYE
ÜYE
ozmo007

Mesaj Sayısı : 147
Yaş : 26
Nerden : Roku'nun Adası
Mesaj Alanı : ¶¶¶ ~~^ ^~~ ¶¶¶
avatarfanturkiye.forumotion.com

Ruh Hali :
Yarışma Puanları :
0 / 1000 / 100

Başarı Puanı :
0 / 1000 / 100

Topladığı Puanlar : 312
Kayıt tarihi : 19/05/09

MesajKonu: Geri: su kabilesindeki krakterler   C.tesi Mayıs 23, 2009 6:44 pm

Arnook

Arnook'un kızı Yuesi'nin, ilk olarak doğmuş olduğu zaman, o, ciddi şekilde hastaydı. Onun yaşamını kurtarmak için umutsuz, o, ay ruhuna dua etti. O sonra, ay ruhu olan Tui'nin ölümlü formunun, yaşadığı ruh vahasına onun çocuk kızını aldı. O, dolunayın altında suda onun kızını yerleştirdi, ve onun saçı, beyaz döndü, onun, ruhun kendi yaşam kuvvetinin bir ölçüsü ile güçlendirildiği gibi. Onun karısı sonra, onun Yuesini adlandırdı, ay için.
Yue'nin doğumunda, Arnook'un, onun kızının manevi bir görüşü vardı, ne zaman, olgunluğa büyüdü, ay ruhunun ruh göçü olmak.Bato

Bato, güney su kabilesinin bir üyesi, ve Katara ve Sokka'nın babasının yakın bir arkadaşıdır, Hakoda. O, Katara'ya babaya ait bir figürün bir şeyi ve onların kendi babasının yerinde Sokka'dır, ve açıkça onların iyi-yaşamının hakkında ilgi duyar.
Hahn

Hahn, kuzey su kabilesinden bir askerdi. O, prenses Yuesi'nin nişanlısıydı, ve, Sokka'nın, onu koyduğu gibi, bir "Kendiyle meşgul sansar". Hahn, onun, baş Arnook'la prenses Yue'yle olmaktan kazandığı saygının daha hakkında ilgi duyar. Onun kültürünün siyasal dinamiğinden iyi haberdar, Hahnı, kendiyle biraz doludur, ve onun kabilesinde kendine dikkat çekmekle çoğunlukla kaygılıdır. O, bir Waterbender değildir, ama o, biraz saygı duyulan bir savaşçıdır, ateşte gizli bir saldırıyı kuzeyin kuşatması esnasında Deniz Kuvvetleri'nin kumandanına götürmek seçilmiş olmak.
Hahn, herhangi birisinin ismini doğru şekilde telaffuz etmenin nasıl olduğunu hatırlayamaz, en özel olarak amiral Zhaosu'nun (O genellikle, 'Choisi'ninkinin olduğu amiral ), ve uzun bir O. Hahn'la Sokka'nın isminin en son, onun gizli misyonunun, birazcık aniden bitirdiği zaman amiral Zhao tarafından gemiden denize atılmak için görüldüğünü telaffuz eder. onu çağırırHakoda

Baş Hakoda, Katara ve Sokka'nın babası, Kya'nın kocası, Kanna'nın oğlu, ve güney su kabilesinin lideridir. Hakoda, yetenekli bir gemi kaptanı, eskimo evi yapıcısı, ve silah yapıcısıdır. Onun, onun babasından öğrendiği Sokka'nın mahareti ve kurnazlığının büyük kısmı. O, ateş ulusuyla kavga etmek savaşmak patladı, Kanna tarafından kaldırılmak için onun çocuklarını bırakmak, onun annesi.Kanna

Kanna, büyükanne büyükannesi hem de olarak bilinen, Katara'dır, ve Sokka, onların babasının kenarında büyükanneye ilgi duyuyor.
Kanna, güney su kabilesinde en yaşlı kişidir, ama bir Waterbender değildir. Onun, başta Aang'ın hakkında onun şüpheleri olmasına rağmen, onun, gerçekten Hint Tanrısı olduğu gösterildiği zaman, o, umudu tekrar elde etmişti; Onun muhtemelen, uzun bir zaman boyunca sahip olmadığı bir şey. O, derince onun iki torunu için ilgi duyar.
Kya

Kya, Katara ve Sokka'nın annesidir, ve Hakoda'nın hanımıdır. O, doğmuştu, ve güney su kabilesinde kaldırdı. Kya sık sık, gösteri boyunca bahsedilir. Bir ateş ulusunun ellerinde onun ölümü, baskın yapar, güney su kabilesinde, onun çocuklarının üzerinde derin bir darbesi vardı.

Ummi

Ummi, güney su kabilesinde yaşayan bir kızdı.
Yeniay kutlaması esnasında, Ummi, Hint Tanrısı Kuruk'u karşıladı. İkisi hemen, aşık oldu, ve bir ilişkiye başladı. Kuruk yakında, bir söz kesme gerdanlığıyla Ummi'ye teklif etti. İkisi, kuzey su kabilesinde ruh vahasında evlenilmekti. Onun, köprüyü geçtiği gibi, o, suya görülmemiş bir kuvvet tarafından çekildi. Kuruk, ondan sonra içeride atladı, ama zamanında onu kurtaramazdı. Yüz çalıcısı olan Koh, onun suçları için Kuruk'u cezalandırması için onu aldı.


Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör http://s3.katsuro.net/woo.php?id=1507
Katara763
ÜYE
ÜYE
Katara763

Mesaj Sayısı : 372
Yaş : 21
Nerden : kuzey su kabilesi
Mesaj Alanı : Ateş herşeyi yokeder. Su da ateşi...
Ruh Hali :
Yarışma Puanları :
0 / 1000 / 100

Başarı Puanı :
0 / 1000 / 100

Topladığı Puanlar : 409
Kayıt tarihi : 18/04/09

MesajKonu: Geri: su kabilesindeki krakterler   Ptsi Mayıs 25, 2009 9:52 am

Paylaşım için çok sağol
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör http://ppgzandppg.blogcu.com
ßéatifuL_azuLa_^^
ÜYE
ÜYE
ßéatifuL_azuLa_^^

Mesaj Sayısı : 136
Yaş : 21
Nerden : Atéş uLusu
Mesaj Alanı : prénsés Azula'...
Ruh Hali :
Yarışma Puanları :
0 / 1000 / 100

Başarı Puanı :
0 / 1000 / 100

Topladığı Puanlar : 137
Kayıt tarihi : 03/07/09

MesajKonu: Geri: su kabilesindeki krakterler   Cuma Tem. 03, 2009 11:01 pm

bence yue çok güzell ayhh ay olmak istemzdm ama Very Happy
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
zutara azula
ÜYE
ÜYE
zutara azula

Mesaj Sayısı : 267
Yaş : 20
Nerden : güneyli su kabilesi
Mesaj Alanı : harry potter love Hermione Granger
Ruh Hali :
Yarışma Puanları :
0 / 1000 / 100

Başarı Puanı :
0 / 1000 / 100

Topladığı Puanlar : 286
Kayıt tarihi : 13/04/09

MesajKonu: Geri: su kabilesindeki krakterler   Çarş. Tem. 08, 2009 6:26 pm

dogru bence bende olmak istemezdim
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
 
su kabilesindeki krakterler
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Taşındık: avatarfanturkiye.forumotion.com :: Uluslar :: Su Kabilesi-
Buraya geçin: