Taşındık: avatarfanturkiye.my-goo.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Taşındık: avatarfanturkiye.my-goo.com

Taşındık! Yeni adresimiz: avatarfanturkiye.my-goo.com

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

bu forum özentidir

+5
firebender
ßéatifuL_azuLa_^^
zutara azula
ledisko
Firebending
9 posters
YazarMesaj
Firebending
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Mesaj Alanı : <center><font color="orange"><marquee direction="left" style="background:white">Dünyanın en berbat forumu! </marquee></font></center>
Ruh Hali : bu forum özentidir Sakin10
Yarışma Puanları :
bu forum özentidir Left_bar_bleue0 / 1000 / 100bu forum özentidir Right_bar_bleue

Başarı Puanı :
bu forum özentidir Left_bar_bleue0 / 1000 / 100bu forum özentidir Right_bar_bleue

Topladığı Puanlar : 39

bu forum özentidir Empty
MesajKonu: bu forum özentidir   bu forum özentidir Icon_minitimeCuma Tem. 10, 2009 2:35 pm

hepiniz avatar passionu özeniosn biz olmak istiyorsunuz acıyorm size bir imza yapmaya mı üşeniorsunuz böle form olmaz olaymış fikrm berbat bu form
ledisko
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE
ledisko

Mesaj Alanı : Emeğe Saygı Lütfen!
Ruh Hali : bu forum özentidir Uykulu11
Yarışma Puanları :

Başarı Puanı :

Topladığı Puanlar : 17

bu forum özentidir Empty
MesajKonu: Geri: bu forum özentidir   bu forum özentidir Icon_minitimeCuma Tem. 10, 2009 4:42 pm

Aylin seni severim en iyi arkadaşımsın sana şuana kadar hiçbirşey yapmadım blogundan alıntı yapsam bile hep yazdım ama bu forumdaki ozma007 yazdığı tüm yazıların hepsi alıntı yarınsından çoğuda benden almış ve imzasındada avatarpassionun yaptığı imza var ve beatiful azulanın sonuncu imzasınıda ben yapmıştım eğer bu konu hakkındA birşey yapılmazsa bilinki ben oturup sessiz kalmıcam.İnsan gerçekten hevesle yaptığı birşeyi başkasında görünce inan bana hevesi kaçıyor aynısı sana yapılsa ne yapardın?

En son ledisko tarafından Cuma Tem. 10, 2009 10:59 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://anghavakatarasu.blogcu.com/
zutara azula
ÜYE
ÜYE
zutara azula

Mesaj Alanı : harry potter love Hermione Granger
Ruh Hali : bu forum özentidir Acili10
Yarışma Puanları :

Başarı Puanı :

Topladığı Puanlar : 286

bu forum özentidir Empty
MesajKonu: Geri: bu forum özentidir   bu forum özentidir Icon_minitimeCuma Tem. 10, 2009 6:35 pm

bak sizi son kez uyarıyorum bizim acınıcak halımız yok biz size acıyoruz tabi canım ben başkasının blogundan aldıgım bilgiyi kendi blog unuza yüklüyosunuz sonra emek hırsızgı diyosunuz ayıp ya ayıp biz imzamıza koyuyoruz tamamda sizin gibi yapmıyoruz emek hırsızlıgı diye ve altına alıntıdır yazıyoruz siz buna bile üşenmiyorsunuz kendinizi bizimle karıştırmayın
Firebending
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Mesaj Alanı : <center><font color="orange"><marquee direction="left" style="background:white">Dünyanın en berbat forumu! </marquee></font></center>
Yarışma Puanları :

Başarı Puanı :

bu forum özentidir Empty
MesajKonu: Geri: bu forum özentidir   bu forum özentidir Icon_minitimeCuma Tem. 10, 2009 8:09 pm

kanıtlansan ii olr bence dogruyu söylüorus tabii kabullenmiosn hem yaşn kaç kı bebe bize acıyosunuz lan hiçbiriniz 14+ olmamaışınız kafa buluyosunuz
ßéatifuL_azuLa_^^
ÜYE
ÜYE
ßéatifuL_azuLa_^^

Mesaj Alanı : prénsés Azula'...
Yarışma Puanları :

Başarı Puanı :

Topladığı Puanlar : 137

bu forum özentidir Empty
MesajKonu: Geri: bu forum özentidir   bu forum özentidir Icon_minitimeCuma Tem. 10, 2009 9:46 pm

akılsız 13 yazıyo ne yalan aıyon hem en kanıtla bnm o blogdan aldıımı ispatla lan valla azımı açarsam o lafları boy boy yediririm yazşına falan bakmam eğer bidaha bana öle bişe yazdığını görürsem kötü olur vede rezalet bi siteyse üyeliği sil allahm bize katlanmak zorunda deildin bz kendi halimizde mutluyuz varmı diiceğim pslik

ayrıca 13 yaşındasın ama bi avatarn bile yk sende bebesn ve hçbişi çalmadm yediririm o hırsızları
ledisko
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE
ledisko

Yarışma Puanları :

Başarı Puanı :

bu forum özentidir Empty
MesajKonu: Geri: bu forum özentidir   bu forum özentidir Icon_minitimeCuma Tem. 10, 2009 10:34 pm

Bakın burdaki amacım burda kavga çıkartmak falan değil sizi kırmakta değil ben sadece buraya emeklerimin hakkını almaya geldim ve sana bunların istersen hepsini kanıtlarız kanıtsız belegesiz konuşmam ben kolay kolay zaten gerçekten bu olayı uzatmak istemiyorum isterseniz bloguma gidin yazılarına gidin bakın o üye hepsini almış noktsadan vigülüne kadar herşeyi aynı gerçekten ben başka blogltan aldımmıda yazıyorum yazmamazlık kesinlikle yapmıyorum ama bu konu hakkında birşey yapılsın istiyorum emek hırsızlığına son vermek istiyorum ve beatifulazula o imzayıda ben yaptım ve okadar çok uğraşmıştımki blgumdan aldığın çok belli en azıdan alıyorum diyebilirdin

En son ledisko tarafından Cuma Tem. 10, 2009 10:59 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Firebending
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Yarışma Puanları :

Başarı Puanı :

bu forum özentidir Empty
MesajKonu: Geri: bu forum özentidir   bu forum özentidir Icon_minitimeCuma Tem. 10, 2009 10:35 pm

2 saatir deniorm sölemeyi ama kimse inanmıyobare altına alıntı die yazsanız
firebender
MODERATOR
MODERATOR
firebender

Mesaj Alanı :
Toprakk Dayanıklılıktır

Yarışma Puanları :

Başarı Puanı :

Topladığı Puanlar : 10

bu forum özentidir Empty
MesajKonu: Geri: bu forum özentidir   bu forum özentidir Icon_minitimeCuma Tem. 10, 2009 10:45 pm

Bu firebendingin Sölediklerini ciddiye almayınız
Arkadaşlar Firebending adlı kullanıcı bu siteden defalarca Atıldı Ayrıca BU FORUMA GİRMEYİN yeni adresimize girin lütfen www.avatarfanturkiye.my-goo.com
Firebending
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Yarışma Puanları :

Başarı Puanı :

bu forum özentidir Empty
MesajKonu: Geri: bu forum özentidir   bu forum özentidir Icon_minitimeCuma Tem. 10, 2009 10:46 pm

1 dimi
zutara azula
ÜYE
ÜYE
zutara azula

Yarışma Puanları :

Başarı Puanı :

bu forum özentidir Empty
MesajKonu: Geri: bu forum özentidir   bu forum özentidir Icon_minitimeC.tesi Tem. 11, 2009 1:07 pm

bakın artık sınırımız var tamam mı ve ve sıkma yaşın 10 sen kimi kandırıyosun dogruları söylemiyosun siteden defol git artık ve blog unuzdan bi şey almadık ben hiç bi şeyimöi blogudan kullanmam ve buldugunm siteden kullanırım ve onlar bana izin veriyor ve konun altına alıntı yazıyoruz
ledisko
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE
ledisko

Yarışma Puanları :

Başarı Puanı :

bu forum özentidir Empty
MesajKonu: Geri: bu forum özentidir   bu forum özentidir Icon_minitimeC.tesi Tem. 11, 2009 1:18 pm

Bunları banamı diyorsunuz yoksa firebendigemi benim yazılarımı göremicek kadar körmüsünüz?Cidden bu iş artık canımı sıkmaya başladı
zutara azula
ÜYE
ÜYE
zutara azula

Yarışma Puanları :

Başarı Puanı :

bu forum özentidir Empty
MesajKonu: Geri: bu forum özentidir   bu forum özentidir Icon_minitimeC.tesi Tem. 11, 2009 1:28 pm

benimde amöa seninle sıkıntım yok blogun sayibi ben şu manyaga diyorum ayagını denk alsın kuyrıuguna basarsam kötü olur
Darq_Rose
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE
Darq_Rose

Mesaj Alanı : <center><font color="orange"><marquee direction="left" style="background:white"> Emeğe Saygı Lütfen! </marquee></font></center>
Ruh Hali : bu forum özentidir Aggres10
Yarışma Puanları :

Başarı Puanı :

Topladığı Puanlar : 4

bu forum özentidir Empty
MesajKonu: Geri: bu forum özentidir   bu forum özentidir Icon_minitimePaz Tem. 12, 2009 9:39 am

bir forum hakkına böyle konuşma hakkını kimse size vermez..arkamızdan konuşcağımıza yüzümüze konuşun..ne bu böyle..kendinize baksanıza siz..ne bu battı mı size..aman ne yaparsınız..çok korktuk..haddinizi bilmeyi öğrenin..tartışmaya girmeyeyim,seviyenize inmeyeyim diyorum ama insanda sabır bırakmıyorsunuz..herkes kendi sitesinde takılsın millete bulaşmakla elinize ne geçer..biz gayet iyi bir forumuz ve kendimizden memnunuz..kimseden onay yada takdir beklemiyoruz..Aylin in olmadığı bir zamanda böyle bir konu açmanızda ilginç doğrusu..
ayrıca emek hırsızlığı denilmiş..internetten pek çok fan işi vardır ve bunlar imzalarda kullanılır..kim sizin gibi bebekleşip mızmızlanmıyor..adam akıllı gelip yüzümüze konuşsanıza..yüzü olana kapımız açık bizim..özenti dediğiniz için özenti olacak değiliz..biz kendimizi gayet iyi biliyoruz..
zutara azula
ÜYE
ÜYE
zutara azula

Yarışma Puanları :

Başarı Puanı :

bu forum özentidir Empty
MesajKonu: Geri: bu forum özentidir   bu forum özentidir Icon_minitimePaz Tem. 12, 2009 11:02 am

evet sataşırlarsa adtlerini bilsinler
tophrakbukuculer
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE
tophrakbukuculer

Mesaj Alanı : <center><font color="orange"><marquee direction="left" style="background:white"> Emeğe Saygı Lütfen! </marquee></font></center>
Ruh Hali : bu forum özentidir Karams10
Yarışma Puanları :

Başarı Puanı :

Topladığı Puanlar : 4

bu forum özentidir Empty
MesajKonu: Geri: bu forum özentidir   bu forum özentidir Icon_minitimeÇarş. Tem. 29, 2009 1:35 pm

ledisko demiş ki:
Aylin seni severim en iyi arkadaşımsın sana şuana kadar hiçbirşey yapmadım blogundan alıntı yapsam bile hep yazdım ama bu forumdaki ozma007 yazdığı tüm yazıların hepsi alıntı yarınsından çoğuda benden almış ve imzasındada avatarpassionun yaptığı imza var ve beatiful azulanın sonuncu imzasınıda ben yapmıştım eğer bu konu hakkındA birşey yapılmazsa bilinki ben oturup sessiz kalmıcam.İnsan gerçekten hevesle yaptığı birşeyi başkasında görünce inan bana hevesi kaçıyor aynısı sana yapılsa ne yapardın?

Bakın acı ama gerçek.Alıntı yapılıyor fakat söylenmiyor.Sizde kızıyorsunuz ama bir blog sahibi olmanın ne demek olduğunu bilmiyorsunuz.Haklı kız.Emek hırsızlığı olmasın lütfen.

Bu arada evet o yapıyor.Araştırın bulun.Photoshop dehasıdır o arki
http://tophrakbukuculer.blogcu.com
zutara azula
ÜYE
ÜYE
zutara azula

Yarışma Puanları :

Başarı Puanı :

bu forum özentidir Empty
MesajKonu: Geri: bu forum özentidir   bu forum özentidir Icon_minitimeÇarş. Tem. 29, 2009 4:25 pm

anladım tohpcum
Anka King Ozai
ÜYE
ÜYE
Anka King Ozai

Mesaj Alanı : Ateş Ulusunun Zalim Lordu

bu forum özentidir Havagezginiwc3

Ruh Hali : bu forum özentidir Seytan10
Yarışma Puanları :

Başarı Puanı :

Topladığı Puanlar : 135

bu forum özentidir Empty
MesajKonu: Geri: bu forum özentidir   bu forum özentidir Icon_minitimePtsi Eyl. 14, 2009 8:30 pm

Evet Toprak bükücüler doru sölüyo
http://www.ikariamtr.yetkinforum.biz
Katara763
ÜYE
ÜYE
Katara763

Mesaj Alanı : Ateş herşeyi yokeder. Su da ateşi...
Ruh Hali : bu forum özentidir Cesur10
Yarışma Puanları :

Başarı Puanı :

Topladığı Puanlar : 409

bu forum özentidir Empty
MesajKonu: Geri: bu forum özentidir   bu forum özentidir Icon_minitimeC.tesi Ekim 03, 2009 4:49 pm

Gerçekten şu ozmo007 bütün yazıları alıntı birde onu iyi sanırdım ama alıntı yaptığı o bütün şeyleri görünce öldüresim geliyor. Bence kesinlikle yasaklanmalı... Ben aylardır bu foruma üyeyim ama bu yapılan alıntıları, özentileri falan görünce foruma girme isteğim öyle azaldı ki... Ozmo007 nin YAZDIĞI HERŞEY KESİNLİKLE ALINTIDIR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
http://ppgzandppg.blogcu.com
ßéatifuL_azuLa_^^
ÜYE
ÜYE
ßéatifuL_azuLa_^^

Mesaj Alanı : prénsés Azula'...
Yarışma Puanları :

Başarı Puanı :

Topladığı Puanlar : 137

bu forum özentidir Empty
MesajKonu: Geri: bu forum özentidir   bu forum özentidir Icon_minitimePaz Ekim 25, 2009 7:52 pm

ledisko demiş ki:
Bakın burdaki amacım burda kavga çıkartmak falan değil sizi kırmakta değil ben sadece buraya emeklerimin hakkını almaya geldim ve sana bunların istersen hepsini kanıtlarız kanıtsız belegesiz konuşmam ben kolay kolay zaten gerçekten bu olayı uzatmak istemiyorum isterseniz bloguma gidin yazılarına gidin bakın o üye hepsini almış noktsadan vigülüne kadar herşeyi aynı gerçekten ben başka blogltan aldımmıda yazıyorum yazmamazlık kesinlikle yapmıyorum ama bu konu hakkında birşey yapılsın istiyorum emek hırsızlığına son vermek istiyorum ve beatifulazula o imzayıda ben yaptım ve okadar çok uğraşmıştımki blgumdan aldığın çok belli en azıdan alıyorum diyebilirdin

Tamam forum kapanalı çok oldu ama şunu söylemeden edemiycem...Ben o zamanları imza yapmayı bilr bilmiyordum ve azula imzaları diye girdim önüme bu resim çıktı bende beğendim imzama koydum hangi siteden aldığımı bile bilmiyorum ayrıca herkes kendi yapmıyo yha imzasını tesadüf olarak seninkini almışım özür dilerim ama sadece benimkilermi göze batıyor..Tamam al imzandan çıkardım gözün doysun ayrıca bu bir imza için en berbat forum diyede başlık açılırmı yha...Size diyecek laf bulamıyorum al hakkını arıyosun ama firebending'e sinir oluyorum adam geçmiş site çok berbat diyo yha..Madem öyle niye ikide bir silinip tekrar üye oluyosun kardeşim belamısın şuan bu yazımı kimse göremez çünkü artık yeni forumumuz var ayrıca ledisko herkes her önüne geleni koyuyor imzasına fakat soyunu sopunu biliyormu?Aldığı imzanın yerini araştırıyormu bir girip siteye bakıyormu? HAYIRRRR!!!! ve şunuda söyliyim sitene girdim ledisko fakat kapatmışsın üzüldüm ne güzel bakıcaktım yaptığına ama inanıyorum..Sadece firebendingin haftalardır özenti diye açtığı şu konuları boğasım geliyor gerçekten Very Happy birtek ben yapmışım bana özenti desene siteyi ayağa kaldırıyosun..Ya sanki siz imzalarınızın sitesine hep bakıyosunuz dimi

bu forum özentidir
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-